Etsi: 
   
KILPAILUTOIMINTA
Kilpailukalenteri...
Tulokset
» Erikoiskilpailut
» Viikkokilpailut/merkintäkilpailut
» Muut kilpailut
Keskiarvot
300 -sarjat
Rataennätykset

Vko 50

VIIKKOPALKINNOT

LUOKKA B
1 Pauli Hurnanen Ydke 1203
.......... palkintoraja .........
2 Marko Akkanen Ydke 1157
3 Marko Akkanen Ydke 1147
4 Risto Suominen Ydke 1143
5 Seppo Laitila TVO 1135
6 Markku Virtanen TVO 1128
7 Teppo Toivola Tefo 1124
8 Matti Lehtonen Tefo 1107
9 Kalervo Körkkö TVO 1106
10 Timo Jylhäsaari Giants 1089
11 Pauli Hurnanen Ydke 1043
12 Ari Nieminen Ydke 1027
13 Risto Suominen Ydke 1011
14 Jouko Selkamo HBC 1001
15 Juhani Tauriainen EuKi 993
16 Marko Akkanen Ydke 973
17 Timo Jylhäsaari Giants 954
18 Juhani Tauriainen EuKi 846

LUOKKA C
1 Jarmo Järvinen Ydke 1121
2 Janne Huokko LBBC 1117
.......... palkintoraja .........
3 Kari Kettunen TVO 1103
4 Antti Nisukangas EuKi 1092
5 Janne Huokko LBBC 1088
6 Mika Rimpinen Nakke 1079
7 Kaisa Suominen Ydke 1074
8 Jouko Muuttonen Sharks 1052
9 Tapio Nieminen TVO 1049
10 Kaisa Suominen Ydke 1014
11 Keijo Uusitalo TVO 1011
12 Pirkko Pursimo Ydke 1000
13 Tapio Nieminen TVO 985
14 Reijo Suneli HBC 982
15 Erkki Suominen Ydke 968
16 Erkki Suominen Ydke 960
17 Reijo Suneli HBC 955
18 Erkki Suominen Ydke 955
19 Pekka Taavitsainen Smash 948
20 Krister Pietsalo HBC 934
21 Keijo Uusitalo TVO 910
22 Pirkko Pursimo Ydke 878
23 Arto Järvinen Ydke 810

LUOKKA D
1 Anneli Hurnanen Ydke 1053
.......... palkintoraja .........
2 Leena Vesa Giants 987
3 Eero Sironen EuKi 955
4 Juho Vesa Giants 932
5 Kalle Ketola Tefo 914
6 Anneli Hurnanen Ydke 904
7 Joni Heikku Ydke 707


Osallistujat:

LUOKKA M-A
1 Esa Rosenvall Nakke 1172
2 Pekka Vuori TVO 1013

LUOKKA B
1 Marko Akkanen Ydke 1157
2 Risto Suominen Ydke 1143
3 Seppo Laitila TVO 1135
4 Markku Virtanen TVO 1128
5 Kalervo Körkkö TVO 1106
6 Pauli Hurnanen Ydke 1043
7 Ari Nieminen Ydke 1027
8 Jouko Selkamo HBC 1001
9 Juhani Tauriainen EuKi 993
10 Marko Akkanen Ydke 973
11 Timo Jylhäsaari Giants 954

LUOKKA C
1 Jarmo Järvinen Ydke 1121
2 Janne Huokko LBBC 1117
3 Kari Kettunen TVO 1103
4 Antti Nisukangas EuKi 1092
5 Janne Huokko LBBC 1088
6 Mika Rimpinen Nakke 1079
7 Kaisa Suominen Ydke 1074
8 Jouko Muuttonen Sharks 1052
9 Tapio Nieminen TVO 985
10 Reijo Suneli HBC 982
11 Erkki Suominen Ydke 968
12 Erkki Suominen Ydke 960
13 Reijo Suneli HBC 955
14 Krister Pietsalo HBC 934
15 Keijo Uusitalo TVO 910
16 Pirkko Pursimo Ydke 878
17 Arto Järvinen Ydke 810

LUOKKA D
1 Leena Vesa Giants 987
2 Eero Sironen EuKi 955
3 Juho Vesa Giants 932
4 Kalle Ketola Tefo 914
5 Anneli Hurnanen Ydke 904
6 Joni Heikku Ydke 707

Tätä sivua on muokattu viimeksi ke 16.12.2009 klo 9:31 - Tulostettava versio
Eurajoen Keilailuliitto ry • Lisätietoa evästekäytännöstä • Sivuston toteutus: Hakosalo Software