Etsi: 
   
KILPAILUTOIMINTA
Kilpailukalenteri...
Tulokset
» Erikoiskilpailut
» Viikkokilpailut/merkintäkilpailut
» Muut kilpailut
Keskiarvot
300 -sarjat
Rataennätykset
« Edellinen | Seuraava »

Vko 1

VIIKKOPALKINNOT

LUOKKA M-A
1 Pentti Laine RC 1317
.......... palkintoraja .........
2 Jouni Mäenpää GH 1201
3 Ilkka Savolainen GH 1182
4 Sami Javanainen GH 1168
5 Jaana Taavitsainen Smash 1130
6 Pekka Vuori TVO 1102
7 Hannu Sarkkinen GH 1101
8 Olavi Karinharju Nakke 1084
9 Pekka Vuori TVO 1057
10 Matti Pertola GH 1056
11 Esa Rosenvall Nakke 1054
12 Tony Ranta Giants 1012
13 Kalevi Estola RC 976
14 Lasse Luoto Klotti 937

LUOKKA B
1 Marko Akkanen Ydke 1129
.......... palkintoraja .........
2 Marko Akkanen Ydke 1114
3 Risto Suominen Ydke 1082
4 Ari Virtanen GS 1075
5 Heikki Mäenpää GH 1074
6 Teppo Toivola Tefo 1073
7 Jali Sillanpää Nakke 1057
8 Ismo Heikintalo Nakke 1055
9 Tapio Rantala EuKi 1049
10 Eija-Liisa Lähdemäki Giants 1039
11 Timo Jylhäsaari Giants 1020
12 Terttu Jokinen Giants 1010
13 Ari Salminen EuKi 977
14 Veijo Rikkinen Klotti 930
15 Juhani Tauriainen EuKi 922
16 Markku Virtanen TVO 901
17 Juhani Tauriainen EuKi 888



LUOKKA C
1 Janne Huokko LBBC 1100
2 Juha Elomaa LBBC 1050
.......... palkintoraja .........
3 Antti Nisukangas EuKi 1022
4 Kaisa Suominen Ydke 1015
5 Ossi Luotonen EuKi 1014
6 Mauri Kauramaa EuKi 999
7 Arto Järvinen Ydke 995
8 Kaisa Suominen Ydke 992
9 Tapio Nieminen TVO 989
10 Leena Lindfors Fyrrä 986
11 Tuula Vainio Fyrrä 981
12 Ilari Mattila EuKi 975
13 Keijo Uusitalo TVO 972
14 Aila Rismala Fyrrä 969
15 Mauri Kauramaa EuKi 963
16 Ulla Kallioniemi Fyrrä 956
17 Antti Nisukangas EuKi 929
18 Marja-Liisa Aalto Porin Sannat 898
19 Pirkko Pursimo Ydke 881
20 Kimmo Leppäniemi LBBC 877
21 Päivi Suominen Ydke 852
22 Raija Ylitapio Fyrrä 825

LUOKKA D
1 Eero Sironen EuKi 1042
.......... palkintoraja .........
2 Juho Vesa Giants 996
3 Juho Vesa Giants 938
4 Mika Savolainen GH 909
5 Joni Heikku Ydke 848

Osallistujat:

LUOKKA M-A
1 Pentti Laine RC 1317
2 Jouni Mäenpää GH 1201
3 Ilkka Savolainen GH 1182
4 Sami Javanainen GH 1168
5 Pekka Vuori TVO 1102
6 Hannu Sarkkinen GH 1101
7 Olavi Karinharju Nakke 1084
8 Pekka Vuori TVO 1057
9 Matti Pertola GH 1056
10 Esa Rosenvall Nakke 1054
11 Kalevi Estola RC 976

LUOKKA B
1 Marko Akkanen Ydke 1129
2 Risto Suominen Ydke 1082
3 Ari Virtanen GS 1075
4 Heikki Mäenpää GH 1074
5 Teppo Toivola Tefo 1073
6 Jali Sillanpää Nakke 1057
7 Ismo Heikintalo Nakke 1055
8 Tapio Rantala EuKi 1049
9 Eija-Liisa Lähdemäki Giants 1039
10 Terttu Jokinen Giants 1010
11 Ari Salminen EuKi 977
12 Markku Virtanen TVO 901
13 Juhani Tauriainen EuKi 888

LUOKKA C
1 Janne Huokko LBBC 1100
2 Juha Elomaa LBBC 1050
3 Antti Nisukangas EuKi 1022
4 Kaisa Suominen Ydke 1015
5 Ossi Luotonen EuKi 1014
6 Mauri Kauramaa EuKi 999
7 Arto Järvinen Ydke 995
8 Kaisa Suominen Ydke 992
9 Tapio Nieminen TVO 989
10 Leena Lindfors Fyrrä 986
11 Tuula Vainio Fyrrä 981
12 Ilari Mattila EuKi 975
13 Keijo Uusitalo TVO 972
14 Aila Rismala Fyrrä 969
15 Mauri Kauramaa EuKi 963
16 Ulla Kallioniemi Fyrrä 956
17 Antti Nisukangas EuKi 929
18 Marja-Liisa Aalto Porin Sannat 898
19 Pirkko Pursimo Ydke 881
20 Kimmo Leppäniemi LBBC 877
21 Päivi Suominen Ydke 852
22 Raija Ylitapio Fyrrä 825

LUOKKA D
1 Juho Vesa Giants 938
2 Mika Savolainen GH 909
Tätä sivua on muokattu viimeksi ke 13.1.2010 klo 8:18 - Tulostettava versio
Eurajoen Keilailuliitto ry • Lisätietoa evästekäytännöstä • Sivuston toteutus: Hakosalo Software