Etsi: 
   
KILPAILUTOIMINTA
Kilpailukalenteri...
Tulokset
» Erikoiskilpailut
» Viikkokilpailut/merkintäkilpailut
» Muut kilpailut
Keskiarvot
300 -sarjat
Rataennätykset

Vko 44

Viikkopalkinnot (Ydke)

Luokka M-A

1 Sami Javanainen GH 1348
.......... palkintoraja .........
2 Ari Valaranta Giants 1332
3 Pekka Sippola Keila-89 1176
4 Pekka Vuori TVO 1156
5 Esa Rosenvall Nakke 1123
6 Ilkka Savolainen GH 1118
7 Reijo Saarinen MeKe 1111
8 Pekka Vuori TVO 1092
9 Esa Rosenvall Nakke 1070
10 Pekka Vuori TVO 1063
11 Matti Bragge Giants 1057
12 Pekka Vuori TVO 1048
13 Matti Bragge Giants 1015

Luokka B

1 Ari Nieminen Ydke 1138
.......... palkintoraja .........
2 Risto Suominen Ydke 1130
3 Teppo Toivola Tefo 1106
4 Lasse Mitikka PoTa 1097
5 Risto Suominen Ydke 1085
6 Pauli Hurnanen Ydke 1081
7 Pauli Hurnanen Ydke 1078
8 Seppo Laitila TVO 1052
9 Teppo Toivola Tefo 1046
10 Harry Sundvall PoTa 1038
11 Markku Virtanen TVO 1026
12 Marko Akkanen Ydke 999
13 Juhani Tauriainen EuKi 988
14 Mika Vanhatalo LBBC 955

Luokka C

1 Antti Nisukangas EuKi 1164
.......... palkintoraja .........
2 Mauri Kauramaa EuKi 1087
3 Jouko Suominen LBBC 1052
4 Jarmo Järvinen Ydke 1044
5 Erkki Suominen Ydke 1032
6 Keijo Uusitalo TVO 992
7 Janne Huokko LBBC 984
8 Pentti Suominen Ydke 980
9 Tapio Nieminen TVO 980
10 Pirkko Pursimo Ydke 976
11 Kaisa Suominen Ydke 841

Luokka D

1 Juha Elomaa LBBC 1099
2 Mika Savolainen GH 1054
.......... palkintoraja .........
3 Eero Sironen EuKi 1002
4 Kimmo Leppäniemi LBBC 975
5 Ari Mäkinen LBBC 930
6 Anneli Hurnanen Ydke 919
7 Jouni Kauramaa EuKi 898
8 Teemu Pohjola LBBC 823
9 Eero Sironen EuKi 817
10 Tapani Peltola Ydke 815
11 Joni Heikku Ydke 781
12 Markus Jalonen Ydke 635
Osallistujat

Luokka M-A
1 Pekka Sippola Keila-89 1176
2 Esa Rosenvall Nakke 1123
3 Ilkka Savolainen GH 1118
4 Pekka Vuori TVO 1048

Luokka B
1 Risto Suominen Ydke 1085
2 Pauli Hurnanen Ydke 1081
3 Seppo Laitila TVO 1052
4 Teppo Toivola Tefo 1046
5 Markku Virtanen TVO 1026
6 Juhani Tauriainen EuKi 988
7 Mika Vanhatalo LBBC 955

Luokka C
1 Antti Nisukangas EuKi 1164
2 Mauri Kauramaa EuKi 1087
3 Jouko Suominen LBBC 1052
4 Jarmo Järvinen Ydke 1044
5 Erkki Suominen Ydke 1032
6 Keijo Uusitalo TVO 992
7 Janne Huokko LBBC 984
8 Pentti Suominen Ydke 980
9 Tapio Nieminen TVO 980
10 Pirkko Pursimo Ydke 976
11 Kaisa Suominen Ydke 841

Luokka D
1 Juha Elomaa LBBC 1099
2 Mika Savolainen GH 1054
3 Eero Sironen EuKi 1002
4 Kimmo Leppäniemi LBBC 975
5 Ari Mäkinen LBBC 930
6 Anneli Hurnanen Ydke 919
7 Jouni Kauramaa EuKi 898
8 Teemu Pohjola LBBC 823
9 Tapani Peltola Ydke 815
10 Joni Heikku Ydke 781
11 Markus Jalonen Ydke 635







Tätä sivua on muokattu viimeksi ti 3.11.2009 klo 9:01 - Tulostettava versio
Eurajoen Keilailuliitto ry • Lisätietoa evästekäytännöstä • Sivuston toteutus: Hakosalo Software